Hizmetlerimiz

AHŞAP VE ÇELİK İLE ALT YAPI OLUŞTURMA

Çatınızın yapısına ve kullanım amacına uygun olarak projemizi oluşturup anahtar teslimi ahşap, çelik, ya da ikisini bir arada kullanıp sağlam, kullanışlı ve ekonomik bir alt yapı kuruyoruz..

ÇATI AKTARMA VE YENİLEME UYGULAMALARI

ÇATI AYDINLATMASI VE FENERLİK UYGULAMALARI

Güneş ışığından daha fazla faydalanıp enerji tasarrufu yapabilmenize imkân sağlayan, mevcut panelleriniz ile uyumlu, uygulama detayları basit, üzerine basılabilir ( çatılarda kazaların büyük çoğunluğu şeffaf aydınlatma levhalarına basarak düşme şeklinde gerçekleşir) polikarbon hammadde ile üretilmiş panel formunda levhalar ile uygulama yapıyoruz.

Ayrıca havalandırma amaçlı fenerlikleri çelik konstrüksiyonu ve kaplaması ile birlikte anahtar teslimi yapıyoruz.

ÇATI AYDINLATMASI, HAVALANDIRMA VE ÇATI ÇIKIŞ KAPAKLARI

Yaşam olan çatılarınızda daha ferah, aydınlık alanlar yaratmak adına mekanik ve elektronik kumanda edilebilen, iç mekâna uygun çatı pencereleri, çatı çıkış kapakları uygulamalarını anahtar teslimi yapıyoruz

ÇATI TADİLATI UYGULAMALARI

Ekonomik ömrünü tamamlamış olan ve yanlış uygulamalar neticesinde bir türlü kurtulamadığınız su problemi olan çatılarınızda, tecrübeli ekiplerimiz ile uzun ömürlü garantili çözüm önerileri sunup uygulamasını yapıyoruz.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON UYGULAMALARI

Projenize uygun olarak anahtar teslimi çelik konstrüksiyon uygulamalarını ekonomik, hızlı ve doğru uygulayarak zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz.

GÜNEŞ ENERJİ PANELLERİ

Çatılarınızdaki mevcut sisteme entegre edilebilen güneş enerji panellerini konusunda uzman ekibimiz ile uygulama yaparak çevre dostu, enerjili, çatı çözümleri sunuyoruz.

KİREMİT SİSTEMLERİ

Bayisi olduğumuz PERSAN perlitli kiremitleri ile çatınızı bir sistem olarak çözüyoruz. Isı yalıtımı, su izolasyonu, baca ve duvar dibi çözümleri, vadi dere ve harçsız mahya uygulamaları yağmur indirme sistemleri ile tek elden sorunsuz ekonomik çözümler üretiyoruz.

MANTOLAMA UYGULAMALARI

Konutlarınızda, iş yerlerinizde ve fabrikalarınızda bölge şartlarına uygun kalınlık ve özelliklerde anahtar teslimi mantolama uygulamaları yapıyoruz. Uygulamada sektörün liderlerinden Weber Yapı kimyasalları ve detay çözümlerini kullanıyoruz.

METAL KENET ÇATI UYGULAMALARI

Metal kenet çatı sistemleri, Bakır, Titanyum çinko ve boyalı galvanizli sac ile çatılarınızdaki çözülmesi zor detayları çözüp estetik, fonksiyonel, kullanışlı, sorunsuz bir yaşam alanı sunuyoruz.

SHINGLE VE MEMBRAN UYGULAMALARI

Sektörün önde gelen markalarının ürünleri ile teknik şartnamesine uygun, ısı, su, ses yalıtımı olan, havalandırmalı bitümlü membran ve shingle uygulaması yaparak çatınızı yaşanılacak mekânlar haline getiriyoruz.

SU İZOLASYON UYGULAMALARI

Bina temellerinde, perde betonlarda, ıslak zeminlerde, su depolarında ve teraslarınızda garantili uzun ömürlü çözümler sunuyoruz. Uygulamalarımızda Weber markalı ürünler kullanıyoruz.