ÇATI SANATI

Çatı sanatı İnşaat Taahhüt San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Gebze Bölgesinde 2004 yılından bu yana Çatı Kaplaması ve İzolasyon konusunda faaliyet gösteren güçlü bir alt yapıya sahiptir. Çatı Kaplama ve Su İzolasyonu konusunda lider firmaların satış ve uygulayıcı bayiliğini yapmakta olup aynı zamanda çelik konstrüksiyon konusunda da uygulama yapmaktadır.

ÇATI SANATI

Çatı Kaplama ve Su İzolasyonu işlerini dert olmaktan çıkarıp çözüm olmaya yöneltmek için, salt müşteri memnuniyeti odaklı, bir anlayış ile hizmet vermekteyiz.

Catı sanatı İnşaat Taahhüt San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti. Gebze Bölgesinde 2004 yılından bu yana Çatı Kaplaması ve İzolasyon konusunda faaliyet gösteren güçlü bir alt yapıya sahiptir. Çatı Kaplama ve Su İzolasyonu konusunda lider firmaların satış ve uygulayıcı bayiliğini yapmakta olup aynı zamanda çelik konstrüksiyon konusunda da uygulama yapmaktadır. Ağırlıklı İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye ye yayılmış bir müşteri ağımız bulunmaktadır. Persan Yapı Elemanları San. Tic. A.Ş.

( Perlit Kiremit ) Weber Yapı Kimyasalları A.Ş. ( Deitermann) Nuh Panel A.Ş. ( Sandwich Panel ) Almetsan Yapı Elemanları Ltd. Şti. ( Trapez Saç ) Polser A.Ş. ( Ctp Aydınlatma Levhası ) Plaspanel A.Ş. ( Pvc Aydınlatma Panelleri ) Bayiliğini yapmış olduğumuz lider firmalardan bir kaçıdır. Çatı Kaplama ve Su İzolasyonu işlerini dert olmaktan çıkarıp çözüm olmaya yöneltmek için, salt müşteri memnuniyeti odaklı, bir anlayış ile hizmet vermekteyiz. Sorunsuz , hızlı , ekonomik uygulamalar için çözüm ortağınız olmaya hazırız.